Publications Office of the EU
Frankrig-Digne-les-Bains: Motorkøretøjer til godstransport - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Frankrig-Digne-les-Bains: Motorkøretøjer til godstransport

  • Offentliggjort
    24/05/2017
  • Frist
    27/06/2017
  • Åbning af tilbuddene
    27/06/2017
  • I dag
    01/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Département des Alpes de Haute-Provence
Udførelsessted
NUTS code: FRL01 Alpes-de-Haute-Provence
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRL01 Alpes-de-Haute-Provence
Sektor (hoved-CPV)
34130000 Motorkøretøjer til godstransport
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

La location proprement dite et la maintenance, ainsi que toutes les sujétions hors fourniture de carburant de 4 véhicules frigorifiques pour l'unité de préparation culinaire, un véhicule utilitaire léger et 3 poids lourds. Ces véhicules sont destinés principalement à la livraison des repas dans les collèges du département des Alpes de Haute-Provence.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Conseil départemental des Alpes de Haute-Provence — service des affaires juridiques — unité commande publique
Postadresse: 13 rue Docteur Romieu, Cedex 9, CS 70216
By: Digne-les-Bains
NUTS-kode: FR821
Postnummer: 04995
Land: FRA
Hovedadresse: https://marchespublics.cg04.fr
Elektronisk via:
https://marchespublics.cg04.fr
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
27/06/2017 12:00
CPV-kode
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.