Publications Office of the EU
Frankrig-Annecy: Rådgivning i forbindelse med bygningskonstruktioner - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Annecy: Rådgivning i forbindelse med bygningskonstruktioner

  • Tildelt
    26/09/2013
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ikke til rådighed
Udførelsessted
NUTS code: FRK28 Haute-Savoie
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
71312000 Rådgivning i forbindelse med bygningskonstruktioner
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
37,500.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
13s0104
Beskrivelse

Rd 18 - Maitrise d'oeuvre pour la création d'un carrefour giratoire avec des Vc.
Communes de Presilly et Beaumont.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
37,500.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Segic Ingenierie
Postadresse: 50 rue Jean Zay
By: Saint-Priest
Postnummer: 69800
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.