Publications Office of the EU
Portugal-Lissabon: Trykning - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugal-Lissabon: Trykning

  • Offentliggjort
    02/05/2022
  • Frist
    06/06/2022
  • Tildelt
    25/10/2022
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Santa Casa da Misericórdia de Lisboa
Udførelsessted
NUTS code: PTZZZ Extra-Regio NUTS 3
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PTZZZ Extra-Regio NUTS 3
Sektor (hoved-CPV)
79810000 Trykning
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
2,000,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
1,934,667.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
22DC37CPI018
Beskrivelse

Aquisição de serviços de impressão e manutenção de dispositivos de impressão da Santa Casa da Misericórdia de Lisboa

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Santa Casa da Misericórdia de Lisboa
Nationalt registreringsnummer: 500745471
Postadresse: Rua das Taipas n.º 1
By: Lisboa
NUTS-kode: PTZZZ
Postnummer: 1250-264
Land: PRT
Hovedadresse: http://www.scml.pt
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
2,000,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
1,934,667.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: CLARANET II SOLUTIONS, S.A.
Postadresse: Rua António Nicolau D'Almeida, nº 45 4º
By: PORTO
Postnummer: 4100-320
Land: PRT
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.