Publications Office of the EU
Tyskland-Viechtach: Opførelse af klinikker - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tyskland-Viechtach: Opførelse af klinikker

  • Offentliggjort
    23/05/2014
  • Frist
    17/07/2014
  • Åbning af tilbuddene
    17/07/2014
  • I dag
    05/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Works
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Kreiskrankenhäuser Zwiesel-Viechtach, Anstalt des öffentlichen Rechts
Udførelsessted
NUTS code: DE229 Regen
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
45215130 Opførelse af klinikker
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
LV 1.410 - Telekommunikationsanlage
Beskrivelse

Ca. 1 St. Telekommunikationszentrale
ca. 158 St. WLAN-Access Points
ca. 100 St. Systemtelefone
ca. 100 St. bestehende analoge Telefone einbinden
ca. 4 St. Aufschaltmodule Türsprechanlagen
ca. 1 St. zentraler Alarmierungsserver
ca. 1 St. zentraler Internet-Zugang.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
17/07/2014 10:30
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.