Publications Office of the EU
Nordmakedonien-Gostivar: Arkitekt-, konstruktions-, ingeniør- og inspektionsvirksomhed - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nordmakedonien-Gostivar: Arkitekt-, konstruktions-, ingeniør- og inspektionsvirksomhed

  • Offentliggjort
    25/08/2023
  • Frist
    12/09/2023
  • Åbning af tilbuddene
    12/09/2023
  • I dag
    02/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
muncipality of gostivar
Udførelsessted
NUTS code: MK Северна Македонија
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: MK Северна Македонија
Sektor (hoved-CPV)
71000000 Arkitekt-, konstruktions-, ingeniør- og inspektionsvirksomhed
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
10,000,000.00 MKD
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
14873/2023
Beskrivelse

Preparation of projects for the needs of the municipality of Gostivar

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Preparation of projects for the needs of the municipality of Gostivar
Nationalt registreringsnummer: 14873/2023
Postadresse: Meistersinger
By: Gostivar
NUTS-kode: MK
Postnummer: 1230
Land: MKD
Kontaktperson: Bashkim Asani
Hovedadresse: https://e-nabavki.gov.mk/PublicAccess/home.aspx#/dossie/d6534a35-4da2-423b-b2ac-8e1b06a90873/1
Elektronisk via:
https://e-nabavki.gov.mk/PublicAccess/home.aspx#/dossie/d6534a35-4da2-423b-b2ac-8e1b06a90873/1
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
12/09/2023 11:00
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
10,000,000.00 MKD
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.