Publications Office of the EU
Spanien-Santa Cruz de Tenerife: Sikkerhedstjenester - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Santa Cruz de Tenerife: Sikkerhedstjenester

  • Offentliggjort
    28/05/2020
  • Frist
    06/07/2020
  • Tildelt
    30/11/2020
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Presidencia del Consejo de Administración de la Institución Ferial de Tenerife, S. A.
Udførelsessted
NUTS code: ES70 Canarias
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES70 Canarias
Sektor (hoved-CPV)
79710000 Sikkerhedstjenester
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
1,100,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
548,539.54 EUR
Referencenummer for tilbuddet
CA001/20
Beskrivelse

Servicio de vigilancia mínima y permanente del Centro Internacional de Ferias y Congresos de Tenerife, gestionado por la Institución Ferial de Tenerife, S. A.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Presidencia del Consejo de Administración de la Institución Ferial de Tenerife, S. A.
Nationalt registreringsnummer: A38208427
Postadresse: Avenida de la Constitución, 12
By: Santa Cruz de Tenerife
NUTS-kode: ES70
Postnummer: 38005
Land: ESP
Kontaktperson: Presidencia del Consejo de Administración de la Institución Ferial de Tenerife, S. A.
Hovedadresse: http://www.recintoferialdetenerife.com/
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Not applicable
Anslået værdi
1,100,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
548,539.54 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Selec Global Security, S. A.
Postadresse: C/ Sancho Medina, 22
By: Villena
Postnummer: 03400
Land: ESP
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.