Publications Office of the EU
Tjekkiet-Prag: Reagenser og kontrastmidler - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tjekkiet-Prag: Reagenser og kontrastmidler

  • Offentliggjort
    24/04/2018
  • Frist
    21/05/2018
  • Åbning af tilbuddene
    21/05/2018
  • Tildelt
    17/12/2018
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Nemocnice Na Homolce
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Sektor (hoved-CPV)
33696000 Reagenser og kontrastmidler
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
13,424,781.76 CZK
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
11,544,764.00 CZK
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
6
Referencenummer for tilbuddet
5/VZ/2018-OVZ
Beskrivelse

Předmětem plnění této veřejné zakázky je zabezpečení průběžných dílčích dodávek léčivých přípravků pro Nemocnici Na Homolce, a to po dobu 24 kalendářních měsíců od uzavření rámcové dohody.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Nemocnice Na Homolce
Nationalt registreringsnummer: 00023884
Postadresse: Roentgenova 37/2
By: Praha
NUTS-kode: CZ010
Postnummer: 150 30
Land: CZE
Kontaktperson: Mgr. Zuzana Troníčková
Hovedadresse: http://www.homolka.cz
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
21/05/2018 10:15
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.