Publications Office of the EU
Polen-Krosno Odrzańskie: Stenkul - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Krosno Odrzańskie: Stenkul

  • Offentliggjort
    07/10/2019
  • Frist
    07/11/2019
  • Åbning af tilbuddene
    07/11/2019
  • Tildelt
    19/12/2019
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
44 WOG
Udførelsessted
NUTS code: PL432 Zielonogórski
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL432 Zielonogórski
Sektor (hoved-CPV)
09111210 Stenkul
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
480,000.00 PLN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
1,371,142.50 PLN
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
5
Referencenummer for tilbuddet
74/PN/2019
Beskrivelse

Przedmiotem zamówienia jest dostawa węgla kamiennego – miału oraz koksu opałowego w sortymentach, parametrach jakościowych i ilości określonych w tabelach nr 1 i 2.
Zamawiający podzielił zamówienie na 5 części:
1. Część I zamówienia:
Dostawa węgla kamiennego – miał, do JW 1517 Czerwieńsk ul. Składowa 10 o parametrach jakościowych i ilości określonych w tabeli nr 1.
2. Część II zamówienia:
Dostawa koksu przemysłowo–opałowego do JW 1517 Czerwieńsk ul. Składowa 10 o parametrach jakościowych i ilości określonych w tabeli nr 2.
3. Część III zamówienia:
Dostawa koksu przemysłowo–opałowego do 44 WOG Krosno Odrzańskie 66-600 ul. Słubicka 10 o parametrach jakościowych i ilości określonych w tabeli nr 2.
4. Część IV zamówienia:
Dostawa koksu przemysłowo–opałowego do Składu Nowogród Bobrzański o parametrach jakościowych i ilości określonych w tabeli nr 2.
5. Część V zamówienia:
Dostawa koksu przemysłowo–opałowego do Szklarki – Składu Radnica.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://miniportal.uzp.gov.pl/
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
07/11/2019 13:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.