Publications Office of the EU
Servicio de gestión de Antzizar Kiroldegia de Beasain - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Servicio de gestión de Antzizar Kiroldegia de Beasain

  • Offentliggjort
    09/12/2024
  • Frist
    03/01/2025
  • Åbning af tilbuddene
    24/01/2025
  • Tildelt
    13/03/2025
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Ayuntamiento de Beasain - Ayuntamiento de Beasain
Udførelsessted
NUTS code: ES212 Gipuzkoa
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
92610000 Drift af sports- og idrætsanlæg
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
7,809,691.93 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
1,521,913.10 EUR
Referencenummer for tilbuddet
2024KIBO0034
Beskrivelse

Servicio de gestión de Antzizar Kiroldegia de Beasain

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.contratacion.euskadi.eus/KPELicitacion
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://www.contratacion.euskadi.eus/KPELicitacion
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
24/01/2025 09:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Bolsa de horas anuales para necesidades de técnicos deportivos fuera de lo previsto
Anslået værdi
7,809,691.93 EUR
Endelig kontraktværdi
1,521,913.10 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: INSTAL.DEPORT.MAS QUATRO, S.L.
Postadresse:
By: Pamplona/Iruña
Postnummer: 31001
Land:
Officiel betegnelse: INSTAL.DEPORT.MAS QUATRO, S.L.
Postadresse:
By: Pamplona/Iruña
Postnummer: 31001
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.