Publications Office of the EU
Rumænien-Constanța: Engangsprodukter af papir - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumænien-Constanța: Engangsprodukter af papir

  • Meddelt
    05/08/2022
  • I dag
    02/09/2026
Status
Inaktiv
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
CSEI MARIA MONTESSORI
Udførelsessted
NUTS code: RO223 Constanţa
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: RO223 Constanţa
Sektor (hoved-CPV)
33772000 Engangsprodukter af papir
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
5,042.00 RON
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Proceduren er afsluttet
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Mănuși nitril, măsura S,M,L, 100 buc./cutie

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Not applicable
Anslået værdi
5,042.00 RON
Endelig kontraktværdi
Proceduren er afsluttet
Tildeling af kontrakten
Proceduren er afsluttet
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.