Publications Office of the EU
Spanien-Madrid: Rengøring af reservoirer - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Madrid: Rengøring af reservoirer

  • Offentliggjort
    06/02/2014
  • Frist
    24/02/2014
  • Tildelt
    29/05/2014
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ikke til rådighed
Udførelsessted
NUTS code: Ikke til rådighed
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
90913200 Rengøring af reservoirer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
6,950,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
5,720,000.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
Licitación 6011400016
Beskrivelse

Contratación de un servicio de limpieza de los depósitos de la red y cochera de Puerta de Arganda.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Udførelsessted
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
6,950,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
5,720,000.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Cobra Instalaciones y Servicios, S.A.
Postadresse: c/ Cardenal Marcelo Spínola, 10
By: Madrid
Postnummer: 28016
Land: ESP
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.