Publications Office of the EU
District Groß-Gerau, Bygning udvidelse Albert-Schweitzer-Schule Mörfelden-Walldorf til en to-strenget inklusiv hele dagen grundskole. - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

District Groß-Gerau, Bygning udvidelse Albert-Schweitzer-Schule Mörfelden-Walldorf til en to-strenget inklusiv hele dagen grundskole.

  • Offentliggjort
    12/12/2024
  • Frist
    22/01/2025
  • Tildelt
    28/05/2025
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Kommunales Vergabezentrum Kreis Groß-Gerau für den Kreis Groß-Gerau
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DE717 Groß-Gerau
Sektor (hoved-CPV)
71321000 Ingeniørmæssig projektering af mekaniske og elektriske installationer i bygninger
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
-1.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
24/300
Beskrivelse

Elektroteknik til en ny bygning i to etager med læringsklynger og kantine/hal i modulopbygget design Elektroteknik til nedrivning af et et-etagers toiletsystem og udvidelse til eksisterende heldagsbygninger i konventionelt design

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.vergabe24.de/vergabeunterlagen/54321-Tender-193b521815b-6e4c83955598f79
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: tilladte
https://www.vergabe24.de/vergabeunterlagen/54321-Tender-193b521815b-6e4c83955598f79
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
Preis
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
-1.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: SWJ Germany GmbH
Postadresse:
By: Oberursel
Postnummer: 61440
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.