Publications Office of the EU
Estland-Tallinn: Funktionsstøtte - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Estland-Tallinn: Funktionsstøtte

  • Offentliggjort
    17/03/2023
  • Frist
    25/04/2023
  • Åbning af tilbuddene
    25/04/2023
  • Tildelt
    09/06/2023
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Sihtasutus Tallinna Lastehaigla
Udførelsessted
NUTS code: EE Eesti
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: EE Eesti
Sektor (hoved-CPV)
33180000 Funktionsstøtte
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
150,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
200,000.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
248105
Beskrivelse

Vastavalt RHAD lisa 2 toodule.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Sihtasutus Tallinna Lastehaigla
Nationalt registreringsnummer: 90006590
Postadresse: Tervise tn 28
By: Tallinn
NUTS-kode: EE
Postnummer: 13419
Land: EST
Kontaktperson: EGON MÜÜR
Hovedadresse: http://www.lastehaigla.ee
Elektronisk via:
https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/4334908/tenders
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
25/04/2023 11:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
150,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
200,000.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: aktsiaselts SEMETRON
Postadresse:
By: Tallinn
Postnummer: 10138
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.