Publications Office of the EU
Ungarn-Debrecen: Inventar (inkl. kontorinventar), boligudstyr, husholdningsapparater (ekskl. belysning) og rengøringsmidler - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Ungarn-Debrecen: Inventar (inkl. kontorinventar), boligudstyr, husholdningsapparater (ekskl. belysning) og rengøringsmidler

  • Meddelt
    09/03/2013
  • Offentliggjort
    13/11/2013
  • Frist
    09/12/2013
  • Åbning af tilbuddene
    09/12/2013
  • Tildelt
    03/04/2014
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Kenézy Gyula Kórház és Rendelőintézet
Udførelsessted
NUTS code: HU321 Hajdú-Bihar
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
39000000 Inventar (inkl. kontorinventar), boligudstyr, husholdningsapparater (ekskl. belysning) og rengøringsmidler
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
12,386,600.00 HUF
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Szállítási szerződés keretében különböző mobíliák beszerzése a TIOP-2.2.4-09/1-2010-0032 azonosítószámú – Struktúraváltást támogató infrastruktúrafejlesztés a debreceni Kenézy Kórházban – tárgyú projekt keretében.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Juratio Zrt.
Postadresse: Városligeti fasor 23. II/6.
By: Budapest
Postnummer: 1071
Land: HUN
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
09/12/2013 10:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
12,386,600.00 HUF
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Iroda 2000 Kft.
Postadresse: Corvin út 1–3.
By: Miskolc
Postnummer: 3530
Land: HUN
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.