Publications Office of the EU
Rumænien-Cluj-Napoca: Cytostatika - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumænien-Cluj-Napoca: Cytostatika

  • Offentliggjort
    17/03/2023
  • Frist
    13/04/2023
  • Åbning af tilbuddene
    13/04/2023
  • Tildelt
    15/05/2023
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
SPITALUL CLINIC C.F. CLUJ
Udførelsessted
NUTS code: RO113 Cluj
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: RO113 Cluj
Sektor (hoved-CPV)
33652100 Cytostatika
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
4,276,298.64 RON
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
3,715,055.80 RON
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
22
Referencenummer for tilbuddet
4288349_2023_PAAPD1408210
Beskrivelse

Medicamente antineoplazice 1. A se vedea Caietul de sarcini.Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet
tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in a 12-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea
ofertelor, Nr zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data de depunere a ofertelor este 20

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: SPITALUL CLINIC C.F. CLUJ
Nationalt registreringsnummer: 4288349
Postadresse: Strada: Republicii, nr. 18
By: Cluj-Napoca
NUTS-kode: RO113
Postnummer: 400015
Land: ROU
Kontaktperson: LUCIA GAINA CRISTEA
Hovedadresse: https://spitalulcliniccfcluj.ro/
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med several operatører
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
13/04/2023 15:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.