Publications Office of the EU
Tyskland-Ravensburg: Bygge- og anlægsarbejder - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tyskland-Ravensburg: Bygge- og anlægsarbejder

  • Offentliggjort
    12/04/2022
  • Frist
    10/05/2022
  • Åbning af tilbuddene
    10/05/2022
  • Tildelt
    09/06/2022
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Works
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Vermögen und Bau Baden-Württemberg Amt Ravensburg
Udførelsessted
NUTS code: DE148 Ravensburg
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DE148 Ravensburg
Sektor (hoved-CPV)
45000000 Bygge- og anlægsarbejder
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
50,385.26 EUR
Referencenummer for tilbuddet
22-71115
Beskrivelse

Brandmeldeanlage

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://vergabe.landbw.de/
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
10/05/2022 11:30
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
50,385.26 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: elektro stotz GmbH + Co KG
Postadresse: Schmalegger Straße 21
By: Ravensburg
Postnummer: 88213
Land: DEU
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.