Publications Office of the EU
Spanien-Las Palmas de Gran Canaria: Rådgivning i forbindelse med beskyttelse mod og bekæmpelse af farer - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Las Palmas de Gran Canaria: Rådgivning i forbindelse med beskyttelse mod og bekæmpelse af farer

  • Offentliggjort
    03/12/2019
  • Frist
    28/12/2019
  • Åbning af tilbuddene
    27/01/2020
  • Tildelt
    22/05/2020
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Dirección General de Patrimonio y Contratación
Udførelsessted
NUTS code: ES705 Gran Canaria
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES705 Gran Canaria
Sektor (hoved-CPV)
71317000 Rådgivning i forbindelse med beskyttelse mod og bekæmpelse af farer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
664,548.36 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
157,805.53 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
2
Referencenummer for tilbuddet
C-2019/10-GC
Beskrivelse

Servicio de asistencia técnica, soporte y apoyo en materia de seguridad corporativa para acometer la implantación de un plan de seguridad corporativa, a través de un apoyo especializado técnico funcional.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Dirección General de Patrimonio y Contratación
Nationalt registreringsnummer: S3511001D
Postadresse: Profesor Agustín Millares Carló, 22, 6ª planta
By: Las Palmas de Gran Canaria
NUTS-kode: ES705
Postnummer: 35003
Land: ESP
Kontaktperson: Dirección General de Patrimonio y Contratación
Hovedadresse: https://contrataciondelestado.es
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
27/01/2020 10:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.