Publications Office of the EU
Levering og installation af digitale alarm sirener til Advarsels- og Alarmsystemet - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Levering og installation af digitale alarm sirener til Advarsels- og Alarmsystemet

  • Offentliggjort
    25/02/2025
  • Tildelt
    22/01/2026
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL721 Kielecki
Sektor (hoved-CPV)
35120000 Overvågnings- og sikringssystemer og -anordninger
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
2,233,398.80 PLN
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Levering og installation af digitale alarm sirener, som vil være et centralt element i Advarsels- og Alarmsystemet (SOiA). Kontrakten gennemføres som led i projektet "Expansion of the alert and alert system", som er en del af den nationale genopretnings- og resiliensplan.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Ikke til rådighed
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Kriterium:
Type: price
Beskrivelse: Oferty będą oceniane w skali punktowej od 0 do 100, gdzie 100 punktów jest maksymalną możliwą do uzyskania oceną. Cena (waga 60 pkt)
Vægtning (procentdel, præcis) : 60
Kriterium:
Type: quality
Beskrivelse: Oferty będą oceniane w skali punktowej od 0 do 100, gdzie 100 punktów jest maksymalną możliwą do uzyskania oceną Okres gwarancji (waga 10 pkt)
Vægtning (procentdel, præcis) : 10
Kriterium:
Type: quality
Beskrivelse: Oferty będą oceniane w skali punktowej od 0 do 100, gdzie 100 punktów jest maksymalną możliwą do uzyskania oceną. Termin wykonania umowy (waga 30 pkt).
Vægtning (procentdel, præcis) : 30
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
2,233,398.80 PLN
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: ALTOMPROF Wojciech Lizner
Postadresse:
By: Bęczków
Postnummer: 26-008
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.