Publications Office of the EU
HU-Budapest: Vedligeholdelse og reparation af specielle dele til køretøjer - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

HU-Budapest: Vedligeholdelse og reparation af specielle dele til køretøjer

  • Tildelt
    04/01/2012
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ikke til rådighed
Udførelsessted
NUTS code: HU1 Közép-Magyarország
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
50116000 Vedligeholdelse og reparation af specielle dele til køretøjer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
217,175,000.00
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
168,480,000.00 HUF
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal tulajdonában lévő 3 db Smiths Heimann Systems GmbH gyártmányú Silhouette Scan Mobile 300 röntgensugaras kamionvizsgáló rendszer karbantartása, javítása és alkatrészellátása.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
217,175,000.00
Endelig kontraktværdi
168,480,000.00 HUF
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Z&Z Export-Import Kft.
Postadresse: Róna u. 99. mf. 5.
By: Budapest
Postnummer: 1149
Land: HUN
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.