Publications Office of the EU
Bulgarien-Sofia: Kontor- og edb-maskiner, -udstyr og -artikler, herunder ikke møbler og softwarepakker - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgarien-Sofia: Kontor- og edb-maskiner, -udstyr og -artikler, herunder ikke møbler og softwarepakker

  • Offentliggjort
    04/01/2019
  • Frist
    06/02/2019
  • Åbning af tilbuddene
    08/02/2019
  • Tildelt
    13/01/2020
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Главна дирекция „Гранична полиция“
Udførelsessted
NUTS code: BG411 София (столица)
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: BG411 София (столица)
Sektor (hoved-CPV)
30000000 Kontor- og edb-maskiner, -udstyr og -artikler, herunder ikke møbler og softwarepakker
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
312,928.00 BGN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
302,220.00 BGN
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Обществената поръчка е за доставка на комутатори с гаранционен срок минимум 36 месеца от датата на подписване на общия приемно-предавателен протокол, отразяващ изпълнението на поръчката, който включва получаване на всички ъпгрейди (upgrades), ъпдейти (updates) и частични нови версии (patches), и практическо представяне на начина на въвеждане в експлоатация на комутаторите, предмет на доставка на служители на възложителя.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Главна дирекция „Гранична полиция“ (ГДГП) — МВР
Nationalt registreringsnummer: 129010125
Postadresse: бул. Княгиня Мария Луиза № 46
By: София
NUTS-kode: BG411
Postnummer: 1202
Land: BGR
Kontaktperson: служител в деловодство
Hovedadresse: https://mvr.bg/gdgp
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
08/02/2019 11:00
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
312,928.00 BGN
Endelig kontraktværdi
302,220.00 BGN
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: „Смартком — България“ АД
Postadresse: район „Лозенец“, ул. „Лозенец“ № 20, ет. 6
By: София
Postnummer: 1421
Land: BGR
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.