Publications Office of the EU
Spanien-Santiago de Compostela: Edb-maskiner og -artikler - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Spanien-Santiago de Compostela: Edb-maskiner og -artikler

  • Offentliggjort
    29/09/2017
  • Frist
    03/11/2017
  • Åbning af tilbuddene
    10/11/2017
  • Tildelt
    28/03/2018
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Consellería del Mar de la Xunta de Galicia
Udførelsessted
NUTS code: ES111 A Coruña
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES11 Galicia
Sektor (hoved-CPV)
30200000 Edb-maskiner og -artikler
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
375,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
363,000.00 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
4
Referencenummer for tilbuddet
13/2017
Beskrivelse

Adquisición y puesta en funcionamiento de equipos y programas informáticos para actualización de simuladores de las Escuelas Oficiales Náutico Pesqueras de Ferrol y Ribeira, 4 lotes.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Oficina del Registro General e Información a la Ciudadanía de la Xunta de Galicia
Postadresse: edificio Administrativo San Caetano, s/n
By: Santiago de Compostela, A Coruña
NUTS-kode: ES111
Postnummer: 15781
Land: ESP
Hovedadresse: www.contratosdegalicia.gal
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
10/11/2017 12:00
Udførelsessted
CPV-kode

30200000 - Edb-maskiner og -artikler

34000000 - Transportudstyr og transporthjælpemidler

34100000 - Motorkøretøjer

34150000 - Simulatorer

Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.