-
Offentliggjort31/01/2018
-
Frist28/02/2018
-
Åbning af tilbuddene28/02/2018
-
Tildelt07/03/2018
-
I dag01/09/2026
Værktøjer
- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten
Norge-Randaberg: Rengøring
The framework agreement shall cover the Contracting Authority's need for spring cleaning 6 nurseries and 3 before-and-after-school care premises once a year. In addition, the contract shall cover the need for on-call temporary staff for cleaning services in our entities, primarily for cleaning in health and education premises. The on-call temporary staff under the contract shall only relieve the Contracting Authority's own cleaning personnel when there are unforeseen capacity challenges, e.g., unplanned sickness absence or staff holidays. We also need clearing services and final cleaning of municipal housing.
Officiel betegnelse: Randaberg kommune
Nationalt registreringsnummer: 934 945 514
Postadresse: Postboks 40
By: Randaberg
NUTS-kode: NO043
Postnummer: 4096
Land: NOR
Kontaktperson: Linda B. Joa
Hovedadresse: www.randaberg.kommune.no
Elektronisk via:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=203219&B=KGVLIGHT
Rammeaftale med single aktør
90911100 - Rengøring af lokaler
90911000 - Rengøring af boliger, bygninger og vinduer
90919000 - Rengøring af kontorer, skoler og kontorudstyr
79600000 - Rekrutteringstjenester
Postadresse: Kvalebergveien 21
By: Stavanger
Postnummer: 4016
Land: NOR
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.