Publications Office of the EU
Namn- och yrkesbrickor - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Namn- och yrkesbrickor

  • Offentliggjort
    15/01/2024
  • Frist
    12/02/2024
  • Åbning af tilbuddene
    13/02/2024
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Region Östergötland
Udførelsessted
NUTS code: Ikke til rådighed
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: SE123 Östergötlands län
Sektor (hoved-CPV)
44423450 Navneskilte
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
2,400,000.00 SEK
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Antal delkontrakter
4
Referencenummer for tilbuddet
UC-2023-549
Beskrivelse

Region Östergötland har ett behov av namn- och yrkesbrickor för anställda.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=5739&GoTo=Tender
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=5739&GoTo=Tender
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
13/02/2024 00:00
Udførelsessted
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.