Publications Office of the EU
Frankrig-Montreuil: Faglig uddannelse - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Montreuil: Faglig uddannelse

  • Offentliggjort
    11/04/2019
  • Frist
    20/05/2019
  • Åbning af tilbuddene
    21/05/2019
  • Tildelt
    03/06/2019
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
AFPA Île-de-France
Udførelsessted
NUTS code: FR1 Ile-de-France
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FR1 Ile-de-France
Sektor (hoved-CPV)
80530000 Faglig uddannelse
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
200,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
209,000.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
N° 95/19/101/MAPA/PRESTFORM-AEB-IDF/PDBR
Beskrivelse

Le marché a pour objet l'exécution de prestations de service de formation d'agent d'entretien de bâtiment.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: AFPA Île-de-France
Postadresse: 3 rue Franklin
By: Montreuil
NUTS-kode: FR1
Postnummer: 93100
Land: FRA
Hovedadresse: http://https://www.afpa.fr/
Elektronisk via:
http://www.e-marchespublics.com/
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
21/05/2019 09:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
200,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
209,000.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Groupe AVT
Postadresse:
By: Nantes
Postnummer: 44300
Land: FRA
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.