-
Offentliggjort26/02/2019
-
Frist25/03/2019
-
Åbning af tilbuddene25/03/2019
-
Tildelt06/07/2020
-
I dag05/09/2026
Værktøjer
Rumænien-Deva: Vejvedligeholdelse
Se achiziţionează: lucrari de intretinere si reparare a drumurilor auto forestiere administrate de DS Hunedoara pentru cele 11 ocoale silvice din cadrul DS Hunedoara, conform caietului de sarcini.
Se pot solicita clarificari privind documentatia de atribuire inainte de data-limita de depunere a ofertelor, astfel: cel tarziu in a 15-a zi inainte de termenul-limita stabilit in anuntul de participare pentru depunerea ofertelor. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari, astfel: in a 10-a zi inainte de termenul-limita stabilit in anuntul de participare pentru depunerea ofertelor.
Officiel betegnelse: Regia Națională a Pădurilor — Romsilva R.A.
Nationalt registreringsnummer: RO1590120
Postadresse: Direcția Silvică Hunedoara, Str. Mihai Viteazu nr. 10, județul Hunedoara
By: Deva
NUTS-kode: RO423
Postnummer: 330091
Land: ROU
Kontaktperson: Gorun Gabriel
Hovedadresse: www.rosilva.ro
Rammeaftale med single aktør
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.