Publications Office of the EU
Forsyning nr. 8 lungeventilatorer til Adria PO SO'er - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Forsyning nr. 8 lungeventilatorer til Adria PO SO'er

  • Offentliggjort
    23/03/2026
  • Frist
    08/05/2026
  • Åbning af tilbuddene
    11/05/2026
  • I dag
    04/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
AZIENDA ULSS N. 5 POLESANA
Udførelsessted
NUTS code: anyw
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ITH37 Rovigo
Sektor (hoved-CPV)
33157400 Medicinske respirationsapparater
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
320,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Forsyning nr. 8 lungeventilatorer til Adria PO SO'er

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.sintel.regione.lombardia.it/
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: tilladte
https://www.sintel.regione.lombardia.it/
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
11/05/2026 11:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Ikke til rådighed
Anslået værdi
320,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.