Publications Office of the EU
Italien-Troina: Anlæg af vej - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italien-Troina: Anlæg af vej

  • Offentliggjort
    11/11/2016
  • Frist
    20/12/2016
  • Åbning af tilbuddene
    23/01/2017
  • Tildelt
    06/06/2017
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Works
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Centrale Unica di Committenza tra i Comuni di Troina — Nicosia — Agira
Udførelsessted
NUTS code: ITG16 Enna
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
45233120 Anlæg af vej
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
196,736.59 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
151,351.42 EUR
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Realizzazione di un parcheggio nell'area comunale sita in Contrada Parapià.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Comune di Troina
Postadresse: Via Conte Ruggero 4
By: Troina
Postnummer: 94018
Land: ITA
Kontaktperson: Chiavetta Irene
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
23/01/2017 10:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
196,736.59 EUR
Endelig kontraktværdi
151,351.42 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Asero Costruzioni Srl
Postadresse: Via IV Traversa 99
By: Belpasso
Postnummer: 95032
Land: ITA
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.