Publications Office of the EU
Polen-Zielona Góra: Reparation og vedligeholdelse af rullende materiel - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Zielona Góra: Reparation og vedligeholdelse af rullende materiel

  • Offentliggjort
    14/02/2022
  • Frist
    01/04/2022
  • Tildelt
    22/04/2022
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
POLREGIO S. A. Lubuski Zakład w Zielonej Górze
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL43 Lubuskie
Sektor (hoved-CPV)
50222000 Reparation og vedligeholdelse af rullende materiel
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
321,600.00 PLN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
381,000.00 PLN
Referencenummer for tilbuddet
Zg.240.1694.2021
Beskrivelse

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie wymiany kół monoblokowych oraz tarcz hamulcowych w spalinowym zespole trakcyjnym SA139-005.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: POLREGIO S. A. Lubuski Zakład w Zielonej Górze
Postadresse: ul. Ułańska 3, 65-033 Zielona Góra
By: Zielona Góra
NUTS-kode: PL43
Postnummer: PL65-033
Land: POL
Kontaktperson: Iwona Basista
Hovedadresse: https://polregio.eb2b.com.pl
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
321,600.00 PLN
Endelig kontraktværdi
381,000.00 PLN
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Serwis Pojazdów Szynowych Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
Postadresse: ul. Szczecińska 15-19, 86-065 Lisi Ogon
By: Lisi Ogon
Postnummer: 86-065
Land: POL
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.