Publications Office of the EU
Sprzęt jednorazowego użytku - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Sprzęt jednorazowego użytku

  • Offentliggjort
    28/02/2025
  • Frist
    07/04/2025
  • Åbning af tilbuddene
    07/04/2025
  • Tildelt
    08/05/2025
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
116 Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL524 Opolski
Sektor (hoved-CPV)
33140000 Medicinske forbrugsmaterialer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
910,328.60 PLN
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
10
Referencenummer for tilbuddet
ZP/03/2025
Beskrivelse

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego użytku z podziałem na 10 Pakietów, na potrzeby 116 Szpitala Wojskowego z Przychodnią SPZOZ w Opolu, sukcesywnie przez okres trwania umowy: Pakiet 1 SJU / Chirurgia - narzędzia endoskopowe do zabiegów ECPW Pakiet 2 SJU / Chirurgia - narzędzia endoskopowe do zabiegów ERCP Pakiet 3 SJU/ Chirurgia - sprzęt do litotrypsji Pakiet 4 SJU/ Chirurgia - sprzęt do zabiegów endoskopowych Pakiet 5 SJU/ Chirurgia - protezy samorozprężalne NITI-S Pakiet 6 SJU/ Chirurgia - zestawy do gastropeksji endoskopowej Pakiet 7 SJU/ Port dożylny, igła bezpieczna Pakiet 8 SJU/ Siatki chirurgiczne przepuklinowe, klej tkankowy Pakiet 9 SJU/ Chirurgia - Siatki przepuklinowe 3D Pakiet 10 SJU/ Różne SJU Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia z podziałem na części („Pakiety”) został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1067601
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1067601
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
07/04/2025 10:05
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.