Publications Office of the EU
Frankrig-Sarreguemines: Specialiseret personbefordring ad vej - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Sarreguemines: Specialiseret personbefordring ad vej

  • Offentliggjort
    31/10/2023
  • Frist
    28/11/2023
  • Åbning af tilbuddene
    28/11/2023
  • Tildelt
    30/11/2023
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
ca sarreguemines confluences
Udførelsessted
NUTS code: FRF33 Moselle
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRF33 Moselle
Sektor (hoved-CPV)
60130000 Specialiseret personbefordring ad vej
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
150,000.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

exploitation du service de transport des personnes à mobilité réduite

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
http://www.agglo-sarreguemines.fr
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
28/11/2023 14:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
150,000.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: massing Inter-Services
Postadresse: 1 Rte De Nancy
By: Sarreguemines
Postnummer: 57200
Land: FRA
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.