Publications Office of the EU
Zapewnienie transportu i opieki dla dzieci z terenu Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy w roku szkolnym 2026/2027 i podczas akcji „Zima/Lato w Mieście 2027” - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Zapewnienie transportu i opieki dla dzieci z terenu Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy w roku szkolnym 2026/2027 i podczas akcji „Zima/Lato w Mieście 2027”

  • Offentliggjort
    28/07/2026
  • Frist
    30/07/2026
  • Åbning af tilbuddene
    30/07/2026
  • I dag
    31/08/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Urząd m.st. Warszawy-Urząd Dzielnicy Wawer
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Sektor (hoved-CPV)
60130000 Specialiseret personbefordring ad vej
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
4,533,944.44 PLN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Antal delkontrakter
2
Referencenummer for tilbuddet
UD-XIII-ZZP.271.26.2026.ARY
Beskrivelse

Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie transportu i opieki dla 88 dzieci zamieszkałych na terenie Dzielnicy Wawer, do przedszkoli, szkół i ośrodków szkolno-wychowawczych oraz ich odwiezienie po zajęciach do miejsc zamieszkania w dniach, w których prowadzone są zajęcia dydaktyczne w roku szkolnym 2026/2027 oraz w ramach akcji Lato/Zima w mieście w 2027 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w załączniku nr 1 do SWZ.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
http://zamowienia.um.warszawa.pl
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
http://zamowienia.um.warszawa.pl
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
30/07/2026 12:30
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.