Publications Office of the EU
PL-Olsztyn: Eldistribution - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

PL-Olsztyn: Eldistribution

  • Tildelt
    01/01/2013
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ikke til rådighed
Udførelsessted
NUTS code: PL62 Warmińsko-Mazurskie
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
65310000 Eldistribution
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
1,765,480.26
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
3,615.52 PLN
Referencenummer for tilbuddet
GDDKiA-O-OL-R2-F2-2814-29/12
Beskrivelse

Świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby dostarczenia energii elektrycznej do budynków GDDKiA Oddział w Olsztynie wraz z podległymi Rejonami oraz na potrzeby infrastruktury drogowej w podziale na 71 zadań.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
1,765,480.26
Endelig kontraktværdi
3,615.52 PLN
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Energa-Operator S.A.
Postadresse: ul. Marynarki Polskiej 130
By: Gdańsk
Postnummer: 80-557
Land: POL
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.