Publications Office of the EU
Polen-Krakow: Videooptagere eller -gengivere - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Krakow: Videooptagere eller -gengivere

  • Offentliggjort
    04/08/2021
  • Frist
    16/09/2021
  • Tildelt
    16/12/2021
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
KRAKOWSKIE BIURO FESTIWALOWE
Udførelsessted
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Sektor (hoved-CPV)
32333000 Videooptagere eller -gengivere
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
1,838,617.50 PLN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
5,570,000.00 PLN
Referencenummer for tilbuddet
DP-271-26/2021
Beskrivelse

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa do Centrum Kongresowego ICE Kraków (adres: Kraków, ul. M. Konopnickiej 17) aparatury i podzespołów do rozbudowy systemu multimedialnego rejestracji, edycji i dystrybucji materiałów audiowizualnych na potrzeby studia online. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz ze wskazaniem wymaganych, minimalnych parametrów i wymagań technicznych i funkcjonalnych zawiera Opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 1 do SWZ.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: KRAKOWSKIE BIURO FESTIWALOWE
Nationalt registreringsnummer: 6761787436
Postadresse: ul. Wygrana 2
By: Kraków
NUTS-kode: PL213
Postnummer: 30-311
Land: POL
Kontaktperson: Alicja Rajczyk
Hovedadresse: https://kbf.krakow.pl/
Elektronisk via:
https://miniportal.uzp.gov.pl/
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
1,838,617.50 PLN
Endelig kontraktværdi
5,570,000.00 PLN
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: SHADOK AV spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Postadresse: ul. Wolności 404
By: Zabrze
Postnummer: 41-806
Land: POL
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.