Publications Office of the EU
Frankrig-Strasbourg: Ansvarsforsikringstjenester - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Frankrig-Strasbourg: Ansvarsforsikringstjenester

  • Offentliggjort
    27/12/2019
  • Frist
    28/01/2020
  • Åbning af tilbuddene
    29/01/2020
  • Tildelt
    20/03/2020
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Eurométropole de Strasbourg
Udførelsessted
NUTS code: FRF11 Bas-Rhin
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRF11 Bas-Rhin
Sektor (hoved-CPV)
66516000 Ansvarsforsikringstjenester
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
352,795.65 EUR
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

— prestations d'assurance pour les besoins de l'Eurométropole de Strasbourg.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://alsacemarchespublics.eu
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
29/01/2020 10:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
352,795.65 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: BEAC
Postadresse: 8, rue Alfred de Vigny
By: Besançon
Postnummer: 25000
Land: FRA
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.