Publications Office of the EU
Spanien-Madrid: Andre kollektive, sociale og personlige tjenesteydelser - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Spanien-Madrid: Andre kollektive, sociale og personlige tjenesteydelser

  • Offentliggjort
    07/03/2019
  • Frist
    05/04/2019
  • Tildelt
    06/06/2019
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Dirección de la Sociedad de Salvamento y Seguridad Marítima
Udførelsessted
NUTS code: ES300 Madrid
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES300 Madrid
Sektor (hoved-CPV)
98000000 Andre kollektive, sociale og personlige tjenesteydelser
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
400,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
100,000.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
EM19-581
Beskrivelse

Servicios de una sociedad de clasificación de 4 buques, así como el complejo de buceo en saturación.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Dirección de la Sociedad de Salvamento y Seguridad Marítima
Nationalt registreringsnummer: Q2867021D
Postadresse: C/ Fruela, 3
By: Madrid
NUTS-kode: ES300
Postnummer: 28011
Land: ESP
Kontaktperson: Dirección de la Sociedad de Salvamento y Seguridad Marítima
Hovedadresse: http://www.salvamentomaritimo.es/conocenos/nuestra-empresa/perfil-contratante
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Not applicable
Anslået værdi
400,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
100,000.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Bureau Veritas Iberia, S. L.
Postadresse: C/ Valportillo Primera, 22-24, edificio Caoba, polígono industrial La Granja
By: Alcobendas
Postnummer: 28108
Land: ESP
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.