Publications Office of the EU
Polen-Gdansk: Elektroterapiudstyr - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Polen-Gdansk: Elektroterapiudstyr

  • Offentliggjort
    11/09/2023
  • Frist
    17/10/2023
  • Annulleret
    06/12/2023
  • I dag
    01/09/2026
Status
Canceled
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
Udførelsessted
NUTS code: PL633 Trójmiejski
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL634 Gdański
Sektor (hoved-CPV)
33158200 Elektroterapiudstyr
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
3,054,385.00 PLN
Antal delkontrakter
7
Referencenummer for tilbuddet
230/PN/2023
Beskrivelse

Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych używanych w pracowni elektrofizjologii w asortymencie oraz wymaganiach określonych w załączniku nr 3 do SWZ

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
Nationalt registreringsnummer: 9570730409
Postadresse: ul. Dębinki 7
By: Gdańsk
NUTS-kode: PL634
Postnummer: 80-952
Land: POL
Kontaktperson: Sławomir Niedziela
Hovedadresse: www.uck.pl
Elektronisk via:
https://portal.smartpzp.pl/uck.gdansk/public/postepowanie?postepowanie=52805182
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Udførelsessted
CPV-kode
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.