Publications Office of the EU
Italien-Torino: Forsikringstjenester - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italien-Torino: Forsikringstjenester

  • Offentliggjort
    07/11/2022
  • Frist
    22/11/2022
  • Åbning af tilbuddene
    27/11/2022
  • I dag
    03/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
GRUPPO TORINESE TRASPORTI S.p.A.
Udførelsessted
NUTS code: ITC11 Torino
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ITC11 Torino
Sektor (hoved-CPV)
66510000 Forsikringstjenester
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
435,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Antal delkontrakter
2
Referencenummer for tilbuddet
153/2022
Beskrivelse

APPALTO GTT 153/2022 - Polizze assicurative All Risks e Corpi Ferroviari n. 2 lotti
LOTTO 1 - CIG 9466028D69
LOTTO 2 - CIG 9471802A45

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://gtt-to.acquistitelematici.it/gare
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
27/11/2022 14:30
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.