Publications Office of the EU
Доставка и монтаж на климатични системи за нуждите на Община Велико Търново - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Доставка и монтаж на климатични системи за нуждите на Община Велико Търново

  • Offentliggjort
    12/06/2025
  • Frist
    10/07/2025
  • Åbning af tilbuddene
    11/07/2025
  • Tildelt
    09/09/2025
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
ОБЩИНА ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: BG321 Велико Търново
Sektor (hoved-CPV)
39717200 Klimaanlæg
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
438,378.58 BGN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
498647
Beskrivelse

Целта на настоящата обществена поръчка е доставки и монтаж на климатици/ климатични системи за нуждите на Община Велико Търново, съгласно потребностите на Възложителя. Доставките ще се осъществяват на базата на отправено от Възложителя възлагателно писмо, съдържащо информация за вид, количество и точно място или места (адреси) на доставка на климатици/ климатични системи, съобразно конкретните потребности на Община Велико Търново и нейните структури. В предмета на договора за обществена поръчка са включени следните дейности: 1. доставка на климатичните системи до мястото на доставка, посочено във възлагателното писмо; 2. монтаж/инсталация и въвеждане в експлоатация на доставените климатични системи в съответните обекти и помещения; 3. инструктаж на персонала на Възложителя за експлоатация и поддръжка на климатичните системи; 4. гаранционен сервиз на доставените климатици/ климатични системи в рамките на гаранционния срок, считано от датата на подписване на Приемо-предавателния протокол за приемане на доставката и съпътстващите доставката дейности по т. 2 и 3 по-горе.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://app.eop.bg/today/498647
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://app.eop.bg/today/498647
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
11/07/2025 13:00
CPV-kode
Tildelingsmetode
Г – Показател за предлаган гаранционен срок /в месеци/ - На оценка подлежи предлагания от участниците срок за гаранционна поддръжка на климатик/ климатична система, посочен в отговор на въпрос 2.3 от Техническото предложение.
Anslået værdi
438,378.58 BGN
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Булклима Инженеринг ЕООД
Postadresse:
By: гр. София
Postnummer: 1164
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.