Publications Office of the EU
Spanien-Torrejón de Ardoz: Oplagring og pakhusvirksomhed - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Spanien-Torrejón de Ardoz: Oplagring og pakhusvirksomhed

  • Offentliggjort
    13/03/2013
  • Frist
    22/04/2013
  • Tildelt
    24/05/2013
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Jefatura de la Sección Económico Administrativa 22 - Base Aérea de Torrejón (Agrupación de Base)
Udførelsessted
NUTS code: ES España
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
63120000 Oplagring og pakhusvirksomhed
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
485,166.94 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
255,723.53 EUR
Referencenummer for tilbuddet
4220013000100
Beskrivelse

Servicios de Apoyo a la Gestión Logística del Cloin.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Sección Contratación Sea 22
Postadresse: ctra. Nacional II Kilómetro 22,800
By: Torrejón
Postnummer: 28850
Land: ESP
Tilbud kan afgives
Not specified
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
485,166.94 EUR
Endelig kontraktværdi
255,723.53 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Servicios Logísticos Integrados SLI, S.A.
Postadresse:
By:
Postnummer:
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.