Publications Office of the EU
Belgien-Bruxelles: Tjenesteydelser i forbindelse med landbrug, skovbrug, havebrug, akvakultur og biavl - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgien-Bruxelles: Tjenesteydelser i forbindelse med landbrug, skovbrug, havebrug, akvakultur og biavl

  • Offentliggjort
    19/05/2023
  • Frist
    15/06/2023
  • Åbning af tilbuddene
    16/06/2023
  • I dag
    06/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Agentschap voor Natuur en Bos
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: BE100 Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad
Sektor (hoved-CPV)
77000000 Tjenesteydelser i forbindelse med landbrug, skovbrug, havebrug, akvakultur og biavl
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Antal delkontrakter
4
Referencenummer for tilbuddet
ANB-ANB/TB/TOO/2023/115-F02_0
Beskrivelse

Kader
Voorliggende opdracht heeft betrekking op de bestrijding van invasieve uitheemse plantensoorten in natuurgebieden in het oostelijk deel van Vlaanderen, in opdracht van het Agentschap voor Natuur en Bos, opgesplitst in meerdere percelen.
Een aantal percelen hebben betrekking op het uitvoeren van manuele bestrijdingsmethoden (manueel uittrekken/uitspitten, maaien,…), anderen omvat het machinaal verwijderen van invasieve uitheemse planten. De verplicht te volgen systematiek en werkmethodes worden in de technische voorschriften van dit bestek uitvoerig beschreven.
Het gebruik van chemische bestrijdingsmiddelen (glyfosaat e.a.) is verboden in het kader van deze opdracht.
Duur van de opdracht:
De looptijd van deze (raam)overeenkomst betreft 1 uitvoeringsjaar en vangt aan op de datum zoals vastgesteld in het aanvangsbevel. Deze raamovereenkomst is nadien maximaal 3 maal te verlengen, dit telkens met 1 uitvoeringsjaar. De sluiting van de opdracht slaat op de totaliteit, dus zowel de basisopdracht als de verlengingen. De aanbestedende overheid is hierbij enkel gebonden door de initiële basisopdracht en niet door de verlengingen. De opdrachtnemer is echter gebonden voor het geheel (initiële opdracht en verlengingen) in die zin dat hij achteraf voor de verlengingen geen andere voorwaarden kan bedingen dan de initieel door hem geboden voorwaarden. Indien de opdrachthouder de opdracht niet wil verlengen brengt hij minstens 4 maanden voor het einde van de looptijd de opdrachtgever hiervan schriftelijk op de hoogte per aangetekend schrijven aan de leidend ambtenaar van deze opdracht. De opdrachtgever bevestigt 3 maanden voor de start van de nieuwe verlenging of er effectief wordt verlengd.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://eten.publicprocurement.be/etendering/viewWorkspacesBasedOnExtUrl.do?wsName=ANB-ANB%2FTB%2FTOO%2F2023%2F115-F02
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
16/06/2023 10:00
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.