Publications Office of the EU
Belgien-Antwerpen: Diverse lægemidler - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgien-Antwerpen: Diverse lægemidler

  • Offentliggjort
    11/01/2021
  • Frist
    25/01/2021
  • Åbning af tilbuddene
    25/01/2021
  • Tildelt
    15/03/2021
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Het Ziekenhuisnetwerk Antwerpen (ZNA) vzw
Udførelsessted
NUTS code: BE211 Arr. Antwerpen
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: BE211 Arr. Antwerpen
Sektor (hoved-CPV)
33690000 Diverse lægemidler
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
2,900,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
2,900,000.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
2020/964
Beskrivelse

Zie II.2.4).

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://eten.publicprocurement.be
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
25/01/2021 10:00
Indkøbere
Gasthuiszusters Antwerpen (GZA)
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
2,900,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
2,900,000.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Pfizer
Postadresse: Pleinlaan 17
By: Brussel
Postnummer: 1050
Land: BEL
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.