Publications Office of the EU
Frankrig-Saint-Thibéry: Drikkevand - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Saint-Thibéry: Drikkevand

  • Offentliggjort
    05/05/2023
  • Frist
    05/06/2023
  • Åbning af tilbuddene
    05/06/2023
  • Tildelt
    03/07/2023
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
communaute d aggl herault mediterranee
Udførelsessted
NUTS code: FRJ13 Hérault
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRJ13 Hérault
Sektor (hoved-CPV)
41110000 Drikkevand
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
540,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
540,000.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
2023fcs0028
Beskrivelse

l'Accord-Cadre sera exécuté par l'émission de bons de commande.Le contrat est susceptible d'être reconduit dans les conditions du cahier des charges.Les prestations sont réglées par des prix unitaires.Les montants estimatifs sont indicatifs et comprennent la totalité des périodes de reconduction

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
http://agglo-heraultmediterranee.marches-publics.info
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
05/06/2023 14:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
540,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
540,000.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: lamberton
Postadresse: rue Saint Victor
By: Villeneuve-les-Beziers
Postnummer: 34070
Land: FRA
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.