Publications Office of the EU
Autoroute A4 - Stabilisation de talus 2024 - 2025 Réseau SANEF - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Autoroute A4 - Stabilisation de talus 2024 - 2025 Réseau SANEF

  • Meddelt
    04/08/2023
  • Forventes offentliggjort
    02/11/2023
  • Offentliggjort
    08/04/2024
  • Frist
    10/05/2024
  • Åbning af tilbuddene
    13/05/2024
  • Tildelt
    06/08/2024
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Works
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
SANEF
Udførelsessted
NUTS code: Ikke til rådighed
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Sektor (hoved-CPV)
45111230 Jordstabiliseringsarbejde
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Antal delkontrakter
2
Referencenummer for tilbuddet
PR2024000694
Beskrivelse

La présente consultation concerne des travaux de stabilisation des talus au titre du programme de stabilisation de talus sur l'autoroute A4 - 2024-2025.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.achatpublic.com
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://www.achatpublic.com
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
13/05/2024 10:00
Udførelsessted
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.