Publications Office of the EU
Tyskland-Cuxhaven: Udendørsbelysning - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tyskland-Cuxhaven: Udendørsbelysning

  • Offentliggjort
    02/11/2022
  • Frist
    05/12/2022
  • Tildelt
    30/12/2022
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Stadt Cuxhaven
Udførelsessted
NUTS code: DE932 Cuxhaven
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DE932 Cuxhaven
Sektor (hoved-CPV)
31527200 Udendørsbelysning
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
270,420.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
240,390.51 EUR
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Die Stadt Cuxhaven vergibt den Kauf und die Montage/Installation von Weihnachtsbeleuchtung für ihren Innenstadtbereich sowie für ihre Stadtteilzentren.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.subreport.de/E74346348
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
270,420.00 EUR
Endelig kontraktværdi
240,390.51 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Bietergemeinschaft Side by Side Stadtgestaltung & Dienstleistungs oHG/Essert-Illumination Andreas Essert e.K.
Postadresse:
By: Langenhagen
Postnummer: 30855
Land: DEU
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.