Publications Office of the EU
Belgien-Wichelen: Tørvarer - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgien-Wichelen: Tørvarer

  • Offentliggjort
    28/06/2014
  • Frist
    14/08/2014
  • Åbning af tilbuddene
    14/08/2014
  • I dag
    01/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
OCMW Wichelen
Udførelsessted
NUTS code: BE232 Arr. Dendermonde
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
15893000 Tørvarer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
433,962.27 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Antal delkontrakter
3
Referencenummer for tilbuddet
2014-027
Beskrivelse

Droge voeding, diepvriesproducten en zuivelproducten WZC Molenkouter.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for one or more lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
14/08/2014 10:30
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.