Publications Office of the EU
Indsamling og genvinding af spildevandsslam - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Indsamling og genvinding af spildevandsslam

  • Tildelt
    10/12/2024
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL227 Rybnicki
Sektor (hoved-CPV)
90513800 Behandling af slam
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
2,466,000.00 PLN
Referencenummer for tilbuddet
ZP/2024/5
Beskrivelse

Kontraktens genstand er successiv indsamling og nyttiggørelse af stabiliseret kommunalt spildevandsslam (affaldskode 19 08 05) sammen med lastning og transport fra produktionsstedet til nyttiggørelsesstedet ved hjælp af metoderne R3, R11 eller R12, jf. bilag 1 til affaldsloven af 14. december 2012. (Lovtidende 2023, punkt 1587 som ændret) af følgende genstande: a) rensningsanlæg "Karkoszka II" i Wodzisław Śląski, ul. Czyżowicka 131 - anslået mængde på 6 000 Mg b) spildevandsrensningsanlægget "Rydułtowy" i Rydułtowy, ul. Civic 97 - anslået beløb på 3000 Mg.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Ikke til rådighed
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Ikke til rådighed
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
2,466,000.00 PLN
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: RS-TRANS Roman Sitko
Postadresse:
By: Wodzisław Śląski
Postnummer: 44-313
Land:
Officiel betegnelse: Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe "Martech Plus" Marcin Mistarz Sp. i.
Postadresse:
By: Ruda Śląska
Postnummer: 41-706
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.