Publications Office of the EU
Laminar (åben udvælgelsesprøve) (CLOSED) - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Laminar (åben udvælgelsesprøve) (CLOSED)

  • Offentliggjort
    01/07/2026
  • Frist
    14/07/2026
  • Annulleret
    17/07/2026
  • I dag
    31/08/2026
Status
Annulleret
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Lietuvos sveikatos mokslų universitetas (PV)
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: LT022 Kauno apskritis
Sektor (hoved-CPV)
39141500 Stinkskabe
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
44,368.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Proceduren er afsluttet
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Laminar

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://viesiejipirkimai.lt/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=8277574
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://viesiejipirkimai.lt/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=8277574
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
14/07/2026 09:30
Tildelingsmetode
Kriterium:
Type: price
Beskrivelse: pirkimo dokumentai
Vægtning (procentdel, præcis) : 100
Anslået værdi
44,368.00 EUR
Endelig kontraktværdi
Proceduren er afsluttet
Tildeling af kontrakten
Proceduren er afsluttet
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.