Publications Office of the EU
Portugal-Vila Real: Tekstilrensning - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Portugal-Vila Real: Tekstilrensning

  • Offentliggjort
    30/06/2018
  • Frist
    27/07/2018
  • Åbning af tilbuddene
    30/07/2018
  • Tildelt
    10/01/2019
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Águas do Norte, S. A.
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PT11D Douro
Sektor (hoved-CPV)
98312000 Tekstilrensning
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
780,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
747,352.00 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
2
Referencenummer for tilbuddet
PRC_0189/2018_RHU
Beskrivelse

Aluguer operacional e higienização de vestuário de trabalho para a Águas do Norte, S. A., e para a Águas do Tejo Atlântico, S. A.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Águas do Norte, S. A.
Nationalt registreringsnummer: 513606084
Postadresse: Rua Dom Pedro de Castro, 1 A
By: Vila Real
NUTS-kode: PT11D
Postnummer: 5000-669
Land: PRT
Kontaktperson: Área funcional procedimento
Hovedadresse: http://adnorte.pt
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
30/07/2018 10:00
Indkøbere
Águas do Tejo Atlântico, S. A.
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.