Publications Office of the EU
Frankrig-Paris: Møbler - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Paris: Møbler

  • Offentliggjort
    16/10/2020
  • Frist
    20/11/2020
  • Tildelt
    14/05/2021
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
centre Pompidou
Udførelsessted
NUTS code: FR101 Paris
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FR101 Paris
Sektor (hoved-CPV)
39100000 Møbler
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
100,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
280,000.00 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
3
Referencenummer for tilbuddet
2004033 - Fourniture de mobiliers spécifiques destinés aux locaux du Centre Pompidou (3 lots)
Beskrivelse

fourniture de mobiliers spécifiques destinés aux locaux du Centre Pompidou (3 lots)

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Centre Pompidou
Postadresse: 4 rue Brantome
By: Paris
NUTS-kode: FR101
Postnummer: 75191
Land: FRA
Hovedadresse: http://www.centrepompidou.fr
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.