Publications Office of the EU
Østrig-Bregenz: Levering af programmel - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Østrig-Bregenz: Levering af programmel

  • Offentliggjort
    12/05/2021
  • Frist
    14/06/2021
  • I dag
    05/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Land Vorarlberg
Udførelsessted
NUTS code: AT34 Vorarlberg
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: AT34 Vorarlberg
Sektor (hoved-CPV)
72268000 Levering af programmel
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
PrsI-46-1/2019-2
Beskrivelse

Das Amt der Vorarlberger Landesregierung plant den Ersatz der derzeitig vorhandenen Telefonie-Infrastruktur durch eine umfassende Kommunikationsinfrastruktur auf Basis von Unified Communication.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://bekanntmachungen.vorarlberg.at/Detail/101698
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.